Печурка

Печурка за терапија со дрво со антицелулитни и лимфни својства. Помага во реактивирање на лимфниот и крвниот систем.

39,00

Опис

Суштинска алатка за секој дрвен терапевт!

Оваа алатка, произведена во Шпанија, им нуди најдобар квалитет на нашите клиенти, бидејќи е неопходна за секој антицелулитен третман.

Дополнително, помага да се обликува фигурата, со што се коригира флакцидноста на телото, што го прави едно од најразновидните алатки во овој тип на терапија.

Дополнителни информации

Тежина 1 кг
Димензии 30 × 20 × 10 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Печурка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *